Відділ іноземної літератури наукової бібліотеки ДВНЗ «УЖНУ»

Змінив Адміністратор • 11.11.2013

Відділ іноземної літератури знаходиться за адресою м.Ужгород, вул. Собранецька, 150.

До послуг користувачів – читальна зала, в якій зібрані енциклопедії, тлумачні словники, довідники, перекладні словники, довідкова, художня, наукова та історична література. Для зручності користування фондами – алфавітний та систематичний каталоги. Увагу читачів привертають: видання Оксфордського університету, багатотомна Світова енциклопедія, новий багатотомний лексикон Майєра, всесвітньовідомі словники: Hornby (англ.), Duden (нім.), Robert (фр.), Révai (угор.), та інші лексикони та енциклопедії.

У фондах відділу художня, навчальна, наукова література іноземними мовами. Послугами відділу можуть скористуватися вчені, викладачі, співробітники, студенти, аспіранти, фахівці міста. Читацький квиток – єдина перепустка в Наукову бібліотеку, в тому числі і у відділ іноземної літератури.

У фонді зібрано:

  • близько 170 тис. примірників книг;
  • понад 60 тис. – журналів основними європейськими мовами (зокрема угорською, словацькою, чеською, німецькою, англійською, французькою та ін.).

  • Фото
  • Фото
  • Фото

Книжковий фонд багатогалузевий, проте основу його складають видання з мовознавства, літературознавства, історії, суспільно-політичної тематики, мистецтва. Значна його частина – це релікти, видані у другій половині ХІХ століття європейськими мовами і стосуються історії Англії, Франції, Німеччини, Італії та інших країн.

Значну частину фонду складає художня література мовою оригіналу, а також в перекладах європейськими мовами, серед яких 200 томів світової літератури англійською мовою. Для самостійного вивчення іноземних мов можна скористатися підручниками, самовчителями, розмовниками та словниками, виданих понад стома мовами світу.

Навчальні посібники з методики викладання англійської, німецької, французької, угорської та інших мов, а також книги з теорії та практики перекладу, граматики, адаптовані видання та підручники відповідають вимогам навчальних програм вищих навчальних закладів України.

Графік роботи Відділу іноземної літератури:

Щоденно: з 9.00 год. до 18.00 год.
У суботу, під час заїздів, - з 10.00 год. до 15.00 год.
Вихідний день – неділя.
Останній четвер кожного місяця – санітарний день.
Наша адреса:
вул. Собранецька,150 (приміщення Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської практики).

Збільшити мапу

Їхати:
маршрутними автобусами № 6, 8, 17, 24, 26, 27, 58 до зупинки «Магазин «Ера».

Наукова бібліотеки ДВНЗ «УжНУ»